Zainteresowały Cię nasze wyprawy?
Zapisz się do naszego newsleterra.
Zapisz
Zapisz
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Natalia - podróżniczka i pasjonatka przyrody. Zwolenniczka aktywnego spedzania czasu - zwłaszcza w górach, po których potrafi robić bardzo długie wycieczki. Koneserka dobrej kawy i czekolady. Oddana wielbicielka zwierząt, zwłaszcza tych czworonożnych i szczekających.

Jaro - przewodnik, podróżnik, taternik. Od kilku lat oprowadza turystów po Arktyce. To również zapalony rowerzysta (przemierzył całe Alpy oraz Skandynawie rowerem) i ultramaratończyk. W 2004 wpisany do księgi rekordów Guiness'a.Z zamiłowania fotograf i pasjonat astronomii. Miłośnik zimy i zimnych kąpieli - zwłaszcza tych za kołem podbiegunowym.

Jaro & Natalia -Wasi przewodnicy w Arktyce.

Rodzina i znajomi twierdzą, że nie możemy usiedzieć na miejscu. I pewnie mają rację, bo my nie lubimy się nudzić. Ciągle stawiamy sobie nowe cele i staramy się je realizować. Lubimy aktywnie spędzać czas, a jak mamy tylko możliwość, to staramy się odkrywać i poznawać świat. Tym sposobem odwiedziliśmy mnóstwo ciekawych miejsc na Ziemi - od gęstych dżungli, przez góry wysokie, piaskowe pustynie, a skończywszy na bardzo dalekiej Północy. Pewnego dnia zapragneliśmy przekonać się jak wygląda zima za kołem podbiegunowym. I tak to wszystko się zaczęło, Północ nasz zauroczyła. Arktyka stała się naszym zimowym domem, a my otwieramy dla Was do niej wrota. Te wrota to Arktis Adventure.