* * * 

"Wyjazd naprawdę super! Jarek i Natalia bardzo dbają o gości. Na pewno organizując wyjazd na własną rękę nie zobaczyłabym tego wszystkiego, co pokazał nam Jarek. Bardzo polecam! "

Agnieszka

* * * 

"W marcu zwiedzaliśmy Tromso i okolice z Arktis Adventure. Był to mega intensywny, mega pozytywny czas. Jarek jest totalnym zorzowo/arktycznym świrusem z astronoczno-fizyczną zajawką. Zrobi absolutnie wszystko abyście zorzę zobaczyli, łącznie z kilku godzinną jazdą w jedną stronę w okolice granicy z Finlandią Można się zmęczyć, można pośmieszkować, można wypocząć i poczuć się jak w nieco innym świecie. Właściwi ludzie na właściwym miejscu! Pozdro z zaśnieżonego dziś fest Białegostoku!"

Magdalena

* * * 

"Byliśmy, doświadczyliśmy, zakochaliśmy się. Wyprawa na Arktykę to było dla nas spore wyzwanie, ale jednocześnie było to nasze marzenie od dawna. Szczególnie dla mojego męża, dla którego trip był prezentem. Prezent trafiony, bo mąż zachwycony, ujrzelismy naszą ukochaną zorzę, doświadczylismy Arktyki, nocy polarnej i zupelnie innego swiata, a do tego zrobiliśmy to w towarzystwie cudownych ludzi i fantastycznych gospodarzy. Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie, dużo wyrozumiałości i cudowna opieka. Jarek to wzorowy przewodnik i totalny zorzowy freak, a Natalia to przemiła gospodyni, której nie przeraziła nawet wegańska dieta. Da się? Zdecydowanie. Dziękujemy za gościnę i będziemy wszystkim polecać. Mamy nadzieję, że dane nam będzie jeszcze kiedyś się spotkać i zapolować raz jeszcze na zorzę...może tym razem na Svalbardzie.

Życzymy sukcesów i róbcie dalej to co robicie, bo takich ludzi z pasją potrzebuje ten świat.
Ci co się zastanawiają natomiast nad wyjazdem z Arktisami, niech nie myślą za wiele, tylko pakujecie plecak i ruszajcie."

Marzena

* * * 

"Super organizacja i przemili ludzie. No i maja dobry układ z zorza"

Aleksander

* * * 

"Polecam z Całego Serca. Spędziliśmy cudownego i Niezapomnianego Sylwestra...

W ciągu 4 dni zwiedziliśmy bardzo dużo a to za sprawą naszego przewodnika i gospodarza domu Jarka.
W domu czuliśmy się dosłownie jak u siebie , z okna piękne widoki. Jeśli się zastanawiacie to nie ma nad czym myśleć, gwarantowany niezapomniany czas "


Dominika

* * * 

"staną na głowie I zrobią wszystko aby tylko pokazać wszystko co najpiękniejsze"

Monika
 

`

* * * 

"Było cudownie Już prosto z lotniska Jarek zabrał nas na polowanie. No i upolowaliśmy piękną zielono-różową tańczącą pannę Polecam taką przygodę właśnie z Arctis Adventure. Nie tylko upolowanie przez pięć kolejnych wieczorów zórz, ale także przygody w trakcie krotkich jeszcze dni. Wspaniałe widoki puszysty bielusieńki śnieżek cudowny wschód i zachód słońca i ... siarczysty mróz. Stada reniferów i majestatyczne marsze łosi. Przekraczanie własnych możliwości W dwóch słowach: wspaniała wyprawa Chciałabym wrócić Muszę zobaczyć wieloryby, orki i ... dać skok do wody. Żałuję, że tego nie zrobiłam już teraz Dziękuję Jarku za wszystkie wspólne kilometry, widoki, za pomoc. Natalio dziękuję za smaczne posiłki i stoicki spokój. Życzę Wam - Arctis Adventure - wielu wspaniałych grup podróżników i magicznych chwil w wykonywaniu tego, co tak lubicie, co daje Wam taką frajdę. POWODZENIA "

Agnieszka

* * * 

"Bardzo pozytywni ludzie. Miło nas ugościli w swoim domu, nad fiordem Jarek jest świetnym przewodnikiem widać że to co robi to jest pasja. Wyjazdy na zorzę nawet kilkadziesiąt kilometrów od domu w poszukiwaniu bezchmurnego nieba do polowania na to piękne zjawisko. A wycieczki dzienne po pięknych okolicach i punktach widokowych to kolejny atut wyjazdów z nimi.  A posiłki przygotowywane przez Natalię zawsze pięknie podane i smaczne dające zastrzyk energi przed lub po wycieczce
Polecam z czystym sumieniem 

Damian

→ Link do opinii na FB

Dziękujemy wszystkim za pozostawione komentarze i opinie na temat organizowanych przez nas wycieczek w Arktyce.  To dla nas ogromna satysfakcja i gratyfikacja, kiedy możemy przeczytać tyle miłych słów na temat naszej pracy i tego, w jaki sposób dzielimy się z Wami Arktyką.
Kilka z Waszych opinii pozwalamy sobie wkleić poniżej. Jednocześnie odsyłamy do źródła, gdzie możecie poczytać te i pozostałe opinie na nasz temat :)    

Zainteresowały Cię nasze wyprawy?
Zapisz się do naszego newsleterra.
Zapisz
Zapisz
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!